• Nowy

Stacja pogody Nemotech EP575 - wewnętrzna

Stacje pogody
30 Przedmioty

Wewnętrzna stacja pogody Nemotech EP575

46,99 zł
Brutto

Wewnętrzna stacja pogody Nemotech EP575

Stacja pogodowa jest zasilana dwiema bateriami AAA, co sprawia, że jest wygodna i łatwa do użytkowania.

Możesz ją umieścić w dowolnym miejscu wewnątrz domu, tak aby mieć stały dostęp do informacji o pogodzie.

EP575 posiada wbudowany zegarek, który nie tylko pokazuje dokładny czas, ale także informuje o dniach tygodnia. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco z czasem i nie przegapisz żadnych ważnych wydarzeń.

Jedną z najpraktyczniejszych funkcji tej stacji pogodowej jest podświetlenie, które umożliwia odczytywanie informacji nawet w warunkach niskiego oświetlenia. Niezależnie od tego, czy jesteś w pokoju, w którym panuje słabe światło, czy w nocy, podświetlenie umożliwia wygodne korzystanie z urządzenia.

Stacja pogodowa Nemotech EP575 umożliwia monitorowanie różnych parametrów pogodowych, takich jak temperatura oraz wilgotność.

Urządzenie jest proste w obsłudze i posiada czytelny wyświetlacz, który wyświetla wszystkie istotne informacje w sposób klarowny i przejrzysty.

Dodatkowo, dzięki kompaktowym rozmiarom, stację pogodową można łatwo umieścić na biurku, półce czy innej powierzchni.

Stacja pogodowa Nemotech EP575 to nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale również solidnie wykonane. Jego trwała konstrukcja zapewnia długotrwałe użytkowanie i niezawodność.

Jeśli interesuje Cię dokładne śledzenie pogody wewnątrz domu i cenisz sobie funkcje takie jak zegarek i podświetlenie, stacja pogodowa Nemotech EP575 będzie idealnym wyborem. Jest w doskonałym stanie i gotowa do natychmiastowego użycia.

Produkt jest nowy, outletowy. Nie posiada oryginalnego opakowania. Towar może nosić delikatne ślady transportowania bądź magazynowania, w postaci uszkodzonych pudełek zastępczych. W skład zestawu nie wchodzą baterię oraz kabel zasilający. Do działania stacji potrzebne są 2 baterie AAA.

* Magazyn F8 (1) Jakub
30 Przedmioty
Model
EP575
Przeznaczenie
wewnętrzny
Zasilanie
2x AAA
Producent
Nemotech
Rodzaj opakowania
zastępcze

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password