Rodzaje  płatności i wysyłek

Metody płatności:

Za zamówienie możesz zapłacić w wygodny i dowolny sposób, wybierając odpowiednią formę płatności w koszyku.

Natychmiastowe płatności z PayU

Płatności PayU pozwalają na dokonanie szybkiej płatności poprzez przekierowanie do wybranego banku lub kartą płatniczą. Wpłatę otrzymujemy tuż po jej zrealizowaniu, dzięki temu jest to najszybsza metoda opłaty zamówienia.

Płatność przy odbiorze zamówienia

Płatności dokonujesz w momencie odbioru paczki od kuriera lub w naszym punkcie odbioru.

Płatność przelewem tradycyjnym

W mailu z potwierdzeniem zamówienia otrzymasz dane do realizacji tradycyjnego przelewu bankowego. Towary będą zarezerwowane dla Ciebie przez 7 dni, a realizacja zamówienia nastąpi natychmiast po otrzymaniu płatnośc.

Dostawa i jej koszt:

Twoje zamówienie wysyłamy, pod wskazany przez Ciebie adres, za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost, DPD lub Poczty Polskiej. Wolisz wygodnie odebrać przesyłkę, o dowolnej godzinie? Nie ma problemu, nasze przesyłki wysyłamy również do Paczkomatów InPost i Automatów DPD. Niezależnie od tego, którą formę dostawy wybierzesz, po nadaniu paczki, otrzymasz mail z linkiem do jej śledzenia. Wysyłkę realizujemy na terenie Polski.

Odbiór osobisty - 0 zł

Zamówione produkty możesz odebrać w jednym z naszych sklepów stacjonarnych. Dokładne lokalizacje znajdziesz na podstronie Kontakt.

Paczkomaty InPost, Automaty DPD Pickup - od 11,49 zł

Paczkomaty InPost oraz Automaty DPD Pickup to sieć nowoczesnych skrytek, z których możesz odebrać swoją paczkę w wygodnym dla Ciebie terminie: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Termin dostawy to zwykle jeden dzień od nadania. W paczkomacie paczka czeka na odbiór 48 godzin, natomiast w automacie 72 godziny - jeżeli w tym czasie nie zostanie odebrana, wraca do nadawcy. Do Paczkomatów wysyłane są produkty, które nie przekraczają ich maksymalnego gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm oraz wagi 25 kg. W automatach wymiary nie mogą przekroczyć: 57 x 47 x 40 cm oraz wagi 20 kg.

Punkty odbioru - sklepy - od 11,49 zł

Punkty odbioru dają możliwość odebrania paczki przy okazji robienia codziennych zakupów spożywczych w terminie zależnym od wybranego przewoźnika. W przypadku paczek nadanych przez DPD są to 3 dni, a przez Pocztę Polską 7 dni. DPD Pickup pozwala wysyłać paczki o maksymalnych wymiarach 57 x 47 x 40 cm oraz wadze 20 kg, a Poczta Polska 60 x 60 x 70cm oraz wadze 20 kg.

Przesyłka kurierska - przedpłata - od 12,99 zł

Przesyłka kurierska to jedna z najwygodniejszych form dostawy, na następny dzień roboczy od dnia nadania i bezpośrednio pod wskazany adres. Każda nasza paczka jest ubezpieczona. Jeżeli przy odbiorze przesyłki stwierdzisz jej uszkodzenie lub przerwanie taśm, koniecznie sprawdź kompletność zamówienia w obecności kuriera. W przypadku braków sporządź protokół szkody z kurierem. Podana cena za przesyłkę, dotyczy opłaty zamówienia przed jego wysyłką.

Przesyłka kurierska - pobranie - 14,99 zł

Przesyłka kurierska za pobraniem, to opłata zamówienia przy odbiorze paczki od kuriera. Jeżeli wybierzesz tą formę dostawy, pamiętaj o przygotowaniu odpowiedniej kwoty przed przyjazdem kuriera. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, ale jeżeli stwierdzisz uszkodzenie opakowania lub taśm, koniecznie sprawdź kompletność zamówienia w obecności kuriera. W przypadku braków sporządź protokół szkody z kurierem.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password