Elektroniczny Wizjer do Drzwi z Funkcją Orno OR-WIZ-1101

1 Przedmiot

Elektroniczny Wizjer do Drzwi z Funkcją Orno OR-WIZ-1101

209,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

WIDEO-WIZJER DO DRZWI ORNO OR-WIZ-1101 - Twoje Bezpieczeństwo i Komfort na Wyciągnięcie Ręki

Wizyty przy drzwiach zyskują nowy wymiar dzięki Wideo-wizjerowi ORNO OR-WIZ-1101, który zastępuje tradycyjny judasz, umożliwiając Ci dokładny podgląd osoby stojącej na progu Twojego domu. To niezastąpione urządzenie, które zostało stworzone z myślą o osobach starszych, niskiego wzrostu oraz tych o słabszym wzroku. Teraz możesz zyskać pełen obraz tego, co dzieje się za Twoimi drzwiami, zapewniając sobie i swoim bliskim dodatkową warstwę bezpieczeństwa.

Montaż Wideo-wizjera ORNO OR-WIZ-1101 jest dziecinnie prosty i kompatybilny z większością standardowych otworów na tradycyjne wizjery. To niewielkie urządzenie ma ogromne możliwości. Dzięki 2,8-calowemu wyświetlaczowi TFT LCD możesz teraz w czasie rzeczywistym obserwować gości przy drzwiach.

Nie tylko zyskujesz podgląd, ale także funkcję nagrywania sekwencji wideo oraz zdjęć na kartę pamięci Micro SD (brak w zestawie). Twoje bezpieczeństwo jest teraz w pełni w Twoich rękach, gdyż możesz przechowywać ważne informacje na osobistej karcie pamięci.

Wideo-wizjer ORNO OR-WIZ-1101 został zaprojektowany z myślą o wygodzie i różnorodności potrzeb. Wybierz czas wyświetlania obrazu, który Ci odpowiada - od 5 do 20 sekund - i ciesz się komfortem dopasowanym do Twoich preferencji.

Dzięki wszechstronnej specyfikacji, Wideo-wizjer ORNO OR-WIZ-1101 gwarantuje doskonałą jakość obrazu i wyraziste zdjęcia w rozdzielczości VGA (640x480). Przez średnicę otworu kamery zewnętrznej, który mieści się w przedziale od 13 mm do 30 mm, urządzenie dostosowuje się do wielkości drzwi. Zasilanie za pomocą trzech baterii 1,5V AA (brak w zestawie) zapewnia niezawodność działania.

Ochrona, wygoda i prostota - to motto Wideo-wizjera ORNO OR-WIZ-1101. Ten mały, ale niezastąpiony gadżet może znacząco podnieść jakość życia i poczucie bezpieczeństwa, sprawiając, że każda wizyta przy Twoich drzwiach stanie się komfortowym i kontrolowanym doświadczeniem.

Produkt nowy, outletowy. Posiada oryginalne, uszkodzone opakowanie.

* Sklep Jakub J066
1 Przedmiot
Model
OR-WIZ-1101
Zasilanie
bateryjne 3x AA
Producent
Orno
Nowy

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password