Kamera Creative Live! Cam...

Kamera Creative Live! Cam Sync HD

1 Przedmiot

Kamera Creative Live! Cam Sync HD

60,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Creative Live! Cam Sync HD - Twój Nowy Wymiar Komunikacji Wideo

Przenieś swoje połączenia wideo na zupełnie nowy poziom dzięki kamerce internetowej Creative Live! Cam Sync HD. Natychmiastowe połączenie i rozmowa stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a to wszystko dzięki funkcji „Plug & Chat”, która umożliwia prowadzenie rozmów bez żadnych uciążliwych instalacji z płyty CD. Teraz możesz cieszyć się płynnymi i wyraźnymi czatami wideo bez zbędnych przeszkód.

 

Zaawansowane funkcje kamerki pozwalają na nagrywanie i udostępnianie wideo w doskonałej jakości HD 720p na platformach takich jak Facebook i YouTube, korzystając z oprogramowania Live! Central 3 Lite. Ale to nie wszystko - Live! Cam Sync HD może być także Twoim niezastąpionym narzędziem do monitorowania domu, dzieci czy miejsca pracy. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu możesz mieć stały dostęp do kamerki za pośrednictwem urządzeń przenośnych lub komputera, zapewniając sobie dodatkową warstwę bezpieczeństwa i kontroli.

 

Bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego Live! Cam Sync HD posiada opcję zabezpieczania kamery hasłem. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad tym, kto ma dostęp do Twojej kamery. Mikrofon z układem redukcji szumów zapewnia doskonałą jakość dźwięku podczas rozmów wideo, eliminując irytujące odgłosy z otoczenia i gwarantując klarowne i wyraźne dialogi.

 

Osiągnij nowe możliwości dzięki rozdzielczości HD 720p zarówno podczas połączeń wideo, jak i nagrywania materiałów. Rozdzielczość zdjęć 3 Mpix gwarantuje wyjątkową jakość każdego kadru. Kamerka jest niezwykle łatwa w użyciu dzięki uniwersalnemu klipsowi i połączeniu USB 2.0. Ustawienie ostrości jest stałe, a to oznacza, że zawsze będziesz wyglądać optymalnie.

 

Creative Live! Cam Sync HD to nie tylko narzędzie do komunikacji, to także wszechstronne urządzenie umożliwiające monitorowanie i kontrolę, które dostarcza wyjątkowe doznania wideo i dźwiękowe na każdym kroku.

 

 

Produkt nowy, outletowy. Posiada oryginalne, uszkodzone opakowanie. Uszkodzenia wizualne przedstawione w opisie oraz na zdjęciach nie wpływają na prawidłową pracę urządzenia oraz nie stanowią podstawy do reklamacji.

* Sklep Jakub J070
1 Przedmiot
Model
Live! Cam Sync HD 720p
Producent
Creative
Złącza
USB
Nowy

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password