Rozdzielacz audio mini jack...

Rozdzielacz audio mini jack - 2 gniazda mini jack

3 Przedmioty

Rozdzielacz audio mini jack - 2 gniazda mini jack

4,89 zł
Brutto

Rozdzielacz audio mini jack - 2 gniazda mini jack to inteligentne rozwiązanie, które umożliwia podłączenie dwóch par słuchawek do jednego urządzenia wyposażonego w złącze mini jack. Teraz możesz cieszyć się ulubioną muzyką, filmami czy podcastami razem z przyjacielem, rodzeństwem lub bliską osobą, dzieląc się dźwiękiem w niesamowitym stylu.

 

Dzięki pozłacanym stykom wewnątrz rozdzielacza, masz pewność, że jakość dźwięku pozostanie na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy słuchacie muzyki czy oglądacie film, efekt dźwiękowy będzie czysty, dynamiczny i przyjemny dla ucha.

 

W opakowaniu znajdziesz aż 2 sztuki rozdzielacza, co pozwoli na jeszcze większą swobodę dzielenia się dźwiękiem. Niezależnie od tego, czy jest to rodzinny wieczór filmowy czy spontaniczna sesja muzyczna, każdy może doświadczyć doskonałego brzmienia bez kompromisów.

 

Rozdzielacz audio mini jack jest kompaktowy i przenośny, co oznacza, że możesz go zabrać ze sobą wszędzie. Niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, w biurze czy w domu, możesz go używać z różnymi urządzeniami i cieszyć się jakością dźwięku na nowym poziomie.

 

Podsumowując, Rozdzielacz audio mini jack - 2 gniazda mini jack to doskonałe narzędzie dla osób, które chcą dzielić się dźwiękiem z innymi. Dzięki pozłacanym stykom, dwóm sztukom w opakowaniu oraz prostemu działaniu, ten rozdzielacz umożliwia cieszenie się doskonałym brzmieniem w towarzystwie. Podziel się dźwiękiem i emocjami - wybierz nasz rozdzielacz i twórz niezapomniane chwile dźwiękowe!

 

Produkt nowy, outletowy.

* Magazyn D5 (13) Jakub
3 Przedmioty
Przeznaczenie
adapter umożliwia podłączenie dwóch par słuchawek do urządzenia wyposażonego w złącze mini jack
Waga produktu
24 g
Wykonanie
pozłacane styki
Liczba sztuk w opakowaniu
2
Nowy

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password