Adapter HDMI żeński - micro...

Adapter HDMI żeński - micro HDMI D męski

2 Przedmioty

Adapter HDMI żeński - micro HDMI D męski

13,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Adapter HDMI żeński - micro HDMI D męski to rewolucyjne narzędzie, które umożliwia bezproblemowe podłączenie standardowego przewodu HDMI do urządzeń wyposażonych w gniazdo micro HDMI D. Dzięki temu, możesz cieszyć się doskonałą jakością sygnału wideo i dźwięku w każdym zastosowaniu.

  

Pozłacane styki adaptera gwarantują stabilny przepływ sygnału oraz minimalizują zakłócenia. To pozwala na optymalne korzystanie z urządzeń multimedialnych, zapewniając nieskazitelny obraz oraz dźwięk. Oglądanie filmów, prezentacje czy rozgrywki w grach nabierają nowego wymiaru dzięki doskonałej jakości przesyłu danych.

  

W opakowaniu znajdziesz aż 2 sztuki adaptera, co daje Ci jeszcze większą swobodę w korzystaniu z różnych urządzeń. Bez względu na to, czy jesteś w podróży, czy w domu, adapter zapewni Ci stabilną łączność, której potrzebujesz.

  

Dwa warianty koloru, czarno-żółty oraz klasycznie czarny. Wysyłka losowa.

  

Podsumowując, Adapter HDMI żeński - micro HDMI D męski to niezastąpione narzędzie dla osób, które potrzebują połączyć urządzenia z gniazdem micro HDMI D z przewodem HDMI. Dzięki pozłacanym stykom, dwóm sztukom w opakowaniu oraz dwóm wariantom kolorystycznym, ten adapter dostarcza niezawodności i jakości w jednym. Odkryj nowe możliwości łączności - wybierz nasz adapter i ciesz się doskonałym przesyłem danych!

 

Produkt nowy, outletowy.

* Magazyn D5 (13) Jakub
2 Przedmioty
Przeznaczenie
adapter umożliwia podłączenie przewodu HDMI do urządzenia wyposażonego w złącze micro HDMI D
Waga produktu
30 g
Wykonanie
Pozłacane styki
Liczba sztuk w opakowaniu
2
Nowy

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password