Adapter DVI 24+1 Męski -...

Adapter DVI 24+1 Męski - HDMI Żeński

7 Przedmioty

Adapter DVI 24+1 Męski - HDMI Żeński

12,99 zł
Brutto

Adapter DVI 24+1 Męski - HDMI Żeński to rozwiązanie, które otwiera przed Tobą nowe możliwości łączenia urządzeń. Pozwala on na bezproblemowe podłączenie przewodu HDMI do urządzenia wyposażonego w gniazdo DVI. Dzięki temu możesz cieszyć się przesyłem wysokiej jakości sygnału wideo i dźwięku bez ograniczeń.

 

Pozłacane styki wewnątrz adaptera gwarantują stabilny przepływ sygnału oraz eliminują zakłócenia, co przekłada się na doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Oglądaj filmy, prezentuj projekty czy graj w gry z zachwycającą ostrością i kolorami, dzięki niezawodnemu przesyłowi danych.

 

W opakowaniu znajdziesz aż 2 sztuki adaptera, co pozwala na elastyczność w korzystaniu z różnych urządzeń wyposażonych w gniazdo DVI. Bez względu na to, czy pracujesz w biurze, czy cieszysz się rozrywką w domu, adapter zawsze będzie pod ręką.

 

Oryginalne połączenie kolorów, takie jak czarno-zielony, czarno-żółty lub czarno-niebieski, nadaje adapterowi estetycznego charakteru. Wysyłka losowa oznacza, że dostaniesz jeden z tych wariantów kolorystycznych – to niespodzianka, która dodaje przyjemności podczas otwierania paczki.

 

Podsumowując, Adapter DVI 24+1 Męski - HDMI Żeński to doskonałe narzędzie dla osób, które chcą połączyć urządzenia z gniazdem DVI z przewodem HDMI. Dzięki pozłacanym stykom, dwóm sztukom w opakowaniu oraz trzem oryginalnym wariantom kolorystycznym, ten adapter dostarcza stabilności i jakości w jednym. Wybierz nową jakość łączności – wybierz nasz adapter!

 

Produkt nowy, outletowy.

* Magazyn D5 (13) Jakub
7 Przedmioty
Przeznaczenie
adapter umożliwia podłączenie przewodu HDMI do urządzenia z gniazdem DVI
Waga produktu
75 g
Liczba sztuk w zestawie
2
Wykonanie
pozłacane styki
Nowy

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password