Adapter HDMI żeński - mini...

Adapter HDMI żeński - mini HDMI C męski

14 Przedmioty

Adapter HDMI żeński - mini HDMI C męski

5,49 zł
Brutto

Adapter HDMI żeński - mini HDMI C męski to niezastąpione narzędzie, które umożliwia bezproblemowe podłączenie standardowego przewodu HDMI do urządzeń wyposażonych w złącze mini HDMI C. Dzięki niemu możesz swobodnie korzystać z różnorodnych urządzeń, od tabletów po aparaty fotograficzne, zapewniając im optymalny przepływ sygnału wideo i dźwięku.

 

Jego pozłacane styki stanowią gwarancję wysokiej jakości połączenia, eliminując zakłócenia i utratę jakości sygnału. Oglądaj filmy, przeglądaj zdjęcia czy prezentuj materiały multimedialne z zachwycającą klarownością i głębią kolorów, dzięki niezawodnemu przesyłowi danych.

 

W opakowaniu znajdziesz aż 2 sztuki adaptera, co pozwala na jeszcze większą elastyczność w tworzeniu połączeń i korzystaniu z różnorodnych urządzeń. Nie musisz się już martwić o brakujący adapter w odpowiedniej chwili – zawsze będziesz miał go pod ręką.

 

Dzięki wadze zaledwie 32 g, adapter jest lekki i przenośny. Możesz go swobodnie nosić w kieszeni lub torbie, dzięki czemu zawsze będziesz przygotowany na wszelkie sytuacje, które wymagają płynnego przesyłu sygnału HDMI.

 

Oryginalne połączenie kolorów, takie jak czarno-zielony, czarno-żółty lub czarno-niebieski, dodaje estetycznego akcentu do Twojego zestawu elektronicznego. Wysyłka losowa oznacza, że każdy z tych kolorów może trafić do Ciebie – zaskocz się, jaki wariant kolorystyczny otrzymasz i dodaj nowy wymiar stylu do swojego otoczenia.

 

Produkt nowy, outletowy.

* Magazyn D5 (13) Jakub
14 Przedmioty
Przeznaczenie
Adapter umożliwia podłączenie przewodu HDMI do urządzenia z gniazdem HDMI C
Waga produktu
32 g
Liczba sztuk w zestawie
2
Wykonanie
pozłacane styki
Nowy

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password