Adapter HDMI żeński - żeński

Adapter HDMI żeński - żeński

60 Przedmioty

Adapter HDMI żeński - żeński

5,49 zł
Brutto

Adapter HDMI żeński - żeński z pozłacanymi stykami!

 

Adapter HDMI żeński - żeński to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia łączenie dwóch przewodów HDMI w prosty i skuteczny sposób. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przedłużyć swoje połączenie czy dostosować je do konkretnej konfiguracji, ten adapter zapewnia niezawodną łączność w wysokiej jakości.

 

Pozłacane styki wewnątrz adaptera gwarantują optymalne przekazywanie sygnału audio i wideo. Dzięki temu nie musisz martwić się o utratę jakości obrazu czy dźwięku podczas przesyłania danych między urządzeniami. Adapter dba o to, aby Twoje doświadczenie w oglądaniu filmów, graniu w gry czy prezentacjach było jak najbardziej realistyczne i immersyjne.

 

Oryginalne połączenie kolorów to jeszcze jeden powód, by wybrać nasz adapter. Dostępny w trzech wariantach: czarno-zielony, czarno-żółty oraz czarno-niebieski, prezentuje się atrakcyjnie i stanowi ciekawy akcent w otoczeniu sprzętu elektronicznego. Wysyłka jest losowa. Oznacza to, że zaskoczysz się, jaki wariant kolorystyczny trafi do Ciebie – każdy z nich jest równie wyjątkowy!

 

W opakowaniu znajdziesz aż 2 sztuki adaptera HDMI. To doskonała okazja, by stworzyć połączenia według swoich potrzeb, bez obaw o brakujące elementy. Możesz przedłużyć swój przewód HDMI, podłączyć różne urządzenia w bardziej złożonej konfiguracji lub po prostu przygotować się na wszelkie możliwości, jakie przynosi zaawansowana technologia.

 

Produkt nowy, outletowy.

* Magazyn D5 (13) Jakub
60 Przedmioty
Przeznaczenie
Adapter do łączenia dwóch przewodów HDMI
Waga produktu
35 g
Liczba sztuk w zestawie
2
Wykonanie
Pozłacane styki
Nowy

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password