Zmywarka BOSCH SMS2HTI60E - 60cm

Zmywarki
1 Przedmiot

Wolnostojąca zmywarka BOSCH SMS2HTI60E o szerokości 60 cm. Z funkcją sterowania przy użyciu aplikacji.

1 600,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zmywarka BOSCH SMS2HTI60E o szerokości 60 cm. Zmywarka jest nowa, outletowa. Posiada uszkodzenia wizualne powstałe w wyniku transportowania bądź magazynowania. Drzwiczki posiadają widoczne wgniecenie. Front urządzenia posiada więcej wgnieceń oraz zarysowania, które zostały zaznaczone na zdjęciach. Dodatkowo zmywarka posiada przetarcia oraz przebarwienia.

Uszkodzenia zostały przedstawione na zdjęciach oraz są specjalnie oznaczone.

W związku z tym USZKODZENIA UWIDOCZNIONE NA ZDJĘCIACH ORAZ PRZEDSTAWIONE W OPISIE NIE STANOWIĄ PODSTAWY DO REKLAMACJI.

Produkt z gwarancją producenta. Brak oryginalnego opakowania.

UWAGA! Kurier dostarcza sprzęt do wejścia na posesję bądź pierwszych drzwi. Brak możliwości wniesienia sprzętu przez kuriera.

 

Home Connect

 • Aplikacja na urządzenia mobilne Home Connect to całkiem nowy wymiar wygody dla użytkownika. Poprzez aplikację możesz monitorować, zarządzać urządzeniami domowymi z miejsca w którym jesteś. Home connect zapewnia stały dostęp do instrukcji obsługi w wersji cyfrowej i przydatnych wskazówek dotyczących urządzenia, służących ułatwianiu codziennej eksploatacji.

 

 

Twoje ulubione ustawienia pod jednym przyciskiem - opcja Favourite

 • Funkcja Favourite daje Ci dostęp do Twoich ulubionych ustawień jednym dotknięciem. Przycisk możesz zaprogramować poprzez aplikację Home Connect w domu albo w podróży lub bezpośrednio w panelu zmywarki. Stwórz swoją ulubioną kombinację opcji i programów, a Twoja zmywarka zajmie się resztą.

 

 

Silence on demand - bardzo cicha na Twoje życzenie

 • Potrzebujesz wyjątkowej ciszy, ponieważ odbierasz ważny, niespodziewany telefon - skorzystaj z funkcji Silence on demand, do której masz dostęp za pośrednictwem aplikacji Home Connect. Wycisza ona działania zmywarki do minimum nawet przez 30 minut w dowolnej chwili i przy dowolnym programie zmywania.

 

 

ExtraDry: funkcja Suszenie Ekstra pozostawia twoje naczynia wykonane z tworzywa idealnie suche.

 • ExtraDry to dopracowane i bardzo dokładne suszenie zwiększonego załadunku. Proces suszenia zostaje przedłużony o 15-20 minut.

  

  

Technologia ActiveWater: zmniejszony pobór wody i zużycie energii, większa wydajność.

 • ActiveWater to najwyższa wydajność przy zachowaniu ekologicznie niskiego zużycia wody oraz doskonałych efektach płukania. ActiveWater to system kierunkowego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, przyśpieszonego nagrzewania oraz zwiększonej wydajności pompy. Wyżej wymienione czynniki usprawniają przepływ i polepszają wykorzystanie każdej kropli wody, co powoduje perfekcyjne rezultaty zmywania.

 

 

Asystent Dozowania zapewnia najlepsze rezultaty poprzez optymalne rozpuszczanie środków czyszczących.

 • Asystent Dozowania zoptymalizuje efekt działania tabletek w stosunku do ilości naczyń. Tabletka przemieszcza się do pojemnika w górnym koszu, a potem jest stopniowo rozpuszczana. Detergent prawidłowo miesza się z wodą co skutkuje jeszcze większą siłą mycie naczyń i gwarantuje idealny efekt czystości.

 

 

MachineCare - program przeznaczony do czyszczenia zmywarki

 • Środki bezfosforanowe oraz nadmierne korzystanie z programów krótkich i niskich temperatur powodują powstawanie osadów z tłuszczu i wapnia, które znacząco obniżają jakość mycia. Program MachineCare jest przeznaczony do cyklicznego czyszczenia zmywarki. Wystarczy zaaplikować specjalny detergent, uruchomić program, a po półtorej godziny środek zmywarki będzie higienicznie czyste i wolne od wszelkich zanieczyszczeń. Mrugająćy sygnał optyczny przypomni o potrzebie zastosowania tego programu – w celu przedłużenia bezusterkowego i wydajnego działania zmywarki. Funkcja przypominania dostępna tylko w zmywarkach Serie | 8 i | 6

 

 

EcoSilence drive

 • EcoSilence Drive™ to innowatorski napęd, który gwarantuje cichą oraz oszczędną pracę zmywarki. EcoSilence Drive™ jest napędem bezszczotkowym, przez co tarcie jest zredukowane i dlatego jest wyjątkowo cichy i zużywa znacznie mniej energii, a efekty zmywania są zawsze zadowalające.

 

 

AquaStop - Elektroniczny system zabezpieczenia przed zalaniem

 • W zmywarkach z systemem AquaStop zadbaliśmy o ochronę Twojego mieszkania przed zalaniem. System ten składa się z 2 elektrozaworów w wężu doprowadzającym wodę oraz zabezpieczeń we wnętrzu. Nasz opatentowany wąż wyposażyliśmy w dodatkowy płaszcz ochronny, a pojawienie się wody wewnątrz komory aktywuje czujnik przy kranie, który zamyka jej dopływ. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są specjalną gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

 

 

Sensor załadunku: efektywne zmywanie bez zmarnowanej ani jednej kropli.

 • Aquasensor to całkowita kontrola nad całym cyklem zmywania dzięki zaawansowanym czujnikom. Które sprawdzają zarówno stopień zanieczyszczenia wody, jak i jej zużycie. Naczynia są wyjątkowo czyste, a urządzenie nie pobiera nadmiernej ilości wody dbając o Twoje pieniądze i środowisko.

 

 

Bosch Nr 1 na świecie

 • Jesteśmy dumni, że według Euromonitora poszukując sprzętu gospodarstwa domowego konsumenci europejscy najczęściej decydują się na markę Bosch. Wierzymy, że jakość inżynierii i innowacyjność pomagają ułatwić życie naszym konsumentom i zapewniają im zawsze perfekcyjne rezultaty.
 • Dlatego zyskaliśmy opinię marki Nr 1 na świecie. 
 • Bosch to synonim najwyższej jakości i najnowszej technologii, a także marka pierwszego wyboru na świecie w kategorii zmywarek. 
 • Źródło: Euromonitor 2020, ilościowa sprzedaż 2020
* Sklep Jakub EU09121
1 Przedmiot
Model
SMS2HTI60E
Kolor
srebrny
Seria
Serie | 2
Poziom hałasu
48 dB
Pojemność
12 kompletów
Producent
Bosch
Silnik inwerterowy
tak
Liczba programów zmywania
6
Temperatury zmywania (st. C)
50, 65, 70, auto 45-65
Panel sterujący
zewnętrzny (odkryty)
Programy zmywania
automatyczny, cichy, ekonomiczny (eco), intensywny, program "godzinny", ulubiony

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password