• -149,00 zł
Soundbar TCL TS9030

Soundbar TCL TS9030

Soundbary
1 Przedmiot

Soundbar TCL TS9030 RAYDANZ TS9030 3.1 kanałowy Soundbar Dolby ATMOS z bezprzewodowym Subwooferem

1 300,00 zł
1 449,00 zł
Oszczędzasz 149,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nowy wymiar dźwięku przy użyciu innowacyjnej technologii RAY•DANZ: Ultra-szeroka scena dźwiękowa z Dolby ATMOS.

 

Dzięki technologii odbić akustycznych, RAY•DANZ zapewnia realistyczne i naturalne doznania dźwiękowe, przenosząc przestrzenne wrażenia do każdego pomieszczenia. Zamiast stosować cyfrowe przetwarzanie, ta akustycznie zasilana technologia wykorzystuje precyzyjnie skalibrowane reflektory i przetworniki pod kątem, co sprawia, że dźwięk staje się bardziej oryginalny i naturalny. Dynamiczny, wielowymiarowy ruchomy dźwięk otacza Cię, dostarczając głębokiej ekscytacji.

 

3.1 Kanałowy Soundbar z Bezprzewodowym Subwooferem o Maksymalnej mocy Audio 540W, zdolny dosłownie wstrząsnąć fundamentami! Współpracuje z Hey Google i Apple AirPlay, umożliwiając łatwe odtwarzanie i sterowanie muzyką z różnych urządzeń. Obsługuje zsynchronizowane multiroom oraz potężne Hey Google i Apple AirPlay z telefonu lub innych urządzeń z wbudowanymi Hey Google i Apple AirPlay.

 

To idealny towarzysz Twojego telewizora, zapewniając fantastyczną rozrywkę dzięki doskonałym dźwiękom i dynamicznemu obrazowi. Dodatkowo, specjalne tryby dźwięku zostały dostosowane do różnorodnych treści, aby w pełni wykorzystać potencjał soundbara i zapewnić najwyższej jakości wrażenia dźwiękowe, niezależnie od tego, czy oglądasz telewizję, oddajesz się filmowej przygodzie, czy delektujesz się ulubioną muzyką.

 

Produkt nowy, outletowy. Brak oryginalnego opakowania.

* Sklej Jakub EU07206
1 Przedmiot
Model
TS9030
Cechy dodatkowe
kanały 3.1
Producent
TCL
Moc (W)
max 540W
Panel sterujący
On/Off, złącza, BT, Vol -, Vol +
Nowy

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password